6.10.2015

Ze względu na dzisiejszą wizytę u Nefrologa wczoraj, zgodnie ze zleceniem Pani Doktor wykonaliśmy badanie moczu. Ogólnie wynik był poprawny ale w badaniu stwierdzono liczne bakterie.
Przed wizytą u Nefrologa, mamy jeszcze do zrobienia badanie USG jamy brzusznej. Podczas badania Pan Doktor troszkę na przestraszył ponieważ miał wątpliwości co do obrazu lewej nerki. Po konsultacji z innym lekarzem stwierdzili, że jednak wszystko jest ok. Ale nie do końca w opisie wszystko było w porządku. Kilka węzłów chłonnych jest powiększony w tym jeden ma wymiary 1,7 x 0,9 .
Po przeczytaniu opisu postanowiliśmy skonsultować to z Panią hematolog która jeszcze była w poradni. Pani Hematolog zadecydowała o przyśpieszeniu kolejnego badania RM z 5.01.2016 na 30.11.2015 ( pierwszy wolny termin – z oddziału ), jak to określiła tak na wszelki wypadek.
Pani Nefrolog przejrzała wyniki ostatnich badań Wojtka oraz wynik ostatniego badania USG. Według niej nerki pracują prawidłowo, co do opisu ostatniego USG powiedziała, że mamy spokojnie poczekać na badanie. Następna wizyta u Nefrologa 23.02.2016 wraz z kontrolnym USG.

O Wojtek Orłowski

Neuroblastoma
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.