13.03.2014

I znowu wstajemy wcześnie rano aby udać się na badania do Chorzowa. Tym razem nie mieliśmy żadnych przygód po drodze. Niestety na oddziale czekaliśmy dość długo na płukanie browiaka i pobranie krwi do badań. Wyniki Rycerzyka są ok. Odebraliśmy w końcu wyniki badań z katecholamin – ogólnie są dobre jedynie w jednej pozycji lekko przekroczone. Pani Doktor powiedziała, że tym mamy się nie przejmować ponieważ jeżeli coś było by nie tak to ta wartość była by przekroczona wielokrotnie. Również odebraliśmy opis z rezonansu magnetycznego – na opisie nie było nic niepokojącego jedynie „Trzony lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa z tłuszczową przebudową – zmiany po leczeniu. Aktualnie miedniczna nerki lewej 5mm” Hmm Zakładamy że wszystko jest ok.

Czekamy jeszcze na ustalenie badania MiBG które ma być teoretycznie w czerwcu. Wtedy będziemy w stanie powiedzieć czy bitwa została wygrana bo tak naprawdę to wojna będzie trwała dalej 🙁 .

Ustaliliśmy również datę wyjęcia browiaka na 28.04.2014. Co prawda pierwszy wolny termin był 12.04.2014 ale Pani doktor stwierdziła, że skoro 14.04.2014 mamy rezonans magnetyczny i Rycerz będzie usypiany to było by to za często ??? Nie będziemy dyskutowali z Panią Doktor ale przy naświetlaniach był usypiany codziennie 😐 . No cóż 🙂 .

O Wojtek Orłowski

Neuroblastoma
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.